Apple додала підтримку тривимірного звуку


Apple додала підтримку тривимірного звуку

Apple під час відкриття конференції розробників WWDC 2018 представила tvOS 12, яка лежить в основі її мультимедійних приставок.

Компанія розвиває успіх Apple TV 4K, яка вийшла на ринок минулої осені і запропонувала можливість безкоштовно оновити фільми з медіатеки iTunes до якості 4K HDR.

У tvOS 12 з’явиться підтримка тривимірного звуку в форматі Dolby Atmos, а відповідні аудіодоріжки до фільмів також будуть безкоштовними. Apple TV 4K стане єдиним відеоплеєром, що підтримує як Dolby Vision, так і Dolby Atmos.

Розвиток отримає і оновлення Apple TV для iPhone і iPad, яке дає доступ до понад 100 додатків для перегляду фільмів і телепередач в 10 країнах світу. Процедура аутентифікації в tvOS 12 стане ще простішою: Apple TV розпізнає широкосмугову мережу і автоматично входить в усі підтримувані додатки, доступні в рамках підписки, а користувачу не потрібно вводити ніяких даних.

Завдяки співпраці Apple з Національною лабораторією МКС і Центром просування космічної науки в tvOS 12 з’являться ще більш якісні заставки зі знімками Землі з космосу в форматі 4K HDR. Заставки також стали більш інтерактивними: користувачі зможуть прогортати знімки і дивитися інформацію про зображені об’єкти.

Попередня версія tvOS 12 вже доступна розробникам, які беруть участь у програмі Apple Developer. Фінальна версія tvOS для пересічних користувачів вийде восени у вигляді безкоштовного оновлення для Apple TV 4K і Apple TV 4-го покоління.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування