МВФ видасть Аргентині кредит на $50 млрд


МВФ видасть Аргентині кредит на $50 млрд

Влада Аргентини і Міжнародний валютний фонд (МВФ) домовилися про виділення країні кредиту в розмірі 50 мільярдів доларів, йдеться в прес-релізі фонду.

Ці кошти виділяються на три роки.

Читайте також: Економісти і бізнесмени попереджають про кризу при зриві програми з МВФ

На початку травня президент Маурісіо Макрі повідомив, що уряд країни звернувся до МВФ з проханням про надання кредиту. За словами президента, це було зумовлено погіршенням зовнішньоекономічних умов, зростанням ставок і ціни нафти, а Аргентина багато в чому залежить від зовнішнього фінансування, що стало наслідком величезних державних витрат.

Як зазначив на прес-конференції в Буенос-Айресі міністр економіки Аргентини Ніколас Духовне, умови надання кредиту “стенд-бай” передбачають, що в 2019 році інфляція в країні складе 17%, в 2020 році – 13%, а в 2021 році – 9%.

“Ми впевнені, що (економіка) Аргентини продовжить рости в цьому році і в наступному, знижуючи свій дефіцит, наше зростання буде меншим (прогнозованого), і буде трохи більше інфляції”, – заявив Духовне.

США схвалюють угоду Аргентини з Міжнародним валютним фондом про кредити на 50 мільярдів доларів, заявив американський міністр фінансів Стівен Мнучін.

“Ми вважаємо, що фінансово-економічна політика Аргентини, в тому числі заходи по зміцненню зростання і захисту вразливих верств населення, забезпечать тверду підтримку міжнародної спільноти”, – йдеться в заяві Мнучіна.

За його словами, економічні реформи, на які погодилася Аргентина, стимулюють економічне зростання, і США це підтримують.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua