Більше половини українців не довіряють банкам (дослідження)


Більше половини українців не довіряють банкам (дослідження)

Фінансова криза в Україні з закриттям близько 90 банків підвищила рівень недовіри вкладників до банківської системи до 53% в 2017 році з 19% в 2015.

Про це йдеться в дослідженні компанії InMind, проведеному на замовлення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

“Значно частіше причиною відмови від зберігання коштів на депозиті в банку люди стали називати недовіру до банків: 19% респондентів у 2015 році і 53% – в 2017”, – йдеться в матеріалах дослідження.

Також за результатами опитування зріс показник респондентів, які не тримають кошти в банках: до 48% в 2017 році з 33% в 2015.

Зазначається, що 12% опитаних мають терміновий депозит в банку, в той час як раніше цей показник становив 26%.

Також спостерігається значне зниження зацікавленості в інформації про фінансові послуги в цілому. Якщо в 2015 році зацікавленість проявляли 25% респондентів – жителів міст з населенням понад 50 тисяч осіб, то в 2017 році цей показник знизився до 9%.

Зазначимо, за версією авторитетної премії FinAwards2018 і на підставі комплексної оцінки стресостійкості банків порталу «Мінфін», найстійкішим банком України визнаний Райффайзен Банк Аваль.

Детальну інформацію про банк і його продукти ви можете дізнатися за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua