Huawei допоможе створити тестовий майданчик для Hyperloop у Дніпрі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Huawei допоможе створити тестовий майданчик для Hyperloop у Дніпрі

Казна та Політика
519
Провідна китайська компанія у сфері телекомунікацій Huawei приєднається до розвитку проекту “Центр транспортних інновацій” у місті Дніпро.
Про це стало відомо за результатами зустрічі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з керівництвом компанії Huawei в рамках робочого візиту урядовця до Китайської Народної Республіки.
“Україна – важливий партнер компанії Huawei; нещодавно ми відкрили R&D-центр та плануємо активний розвиток. Особливо нам цікавий проект створення центру транспортних інновацій в м. Дніпро, до якого ми залюбки приєднаємося”, – заявив президент з державних зв’язків компанії Huawei пан Рой Чен.
Омелян відзначив важливість співпраці з компанією Huawei в сферах розвитку цифрової інфраструктури та широкосмугового доступу до мережі Інтернет, впровадженні проектів цифрових трансформацій у транспортній та поштовій галузях.
“Уряд України з прийняттям Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства встановив повномасштабну цифровізацію всіх галузей економіки як високий пріоритет. Цифрова інфраструктура в цих планах займає особливу роль, оскільки є хребтом цифрового розвитку”, – наголосив в рамках зустрічі український урядовець.
Під час візиту Омелян оглянув новий ситуаційний центр міста Шеньчжень, побудований компанією Huawei для швидкого реагування на інциденти.
Міністр відзначив, що створення такого центру в Україні для реагування на інциденти в галузі транспорту, в тому числі для забезпечення захисту від кібератак, є ключовим проектом розвитку інфраструктури кібербезпеки в транспортній сфері.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас