Huawei допоможе створити тестовий майданчик для Hyperloop у Дніпрі


Huawei допоможе створити тестовий майданчик для Hyperloop у Дніпрі

Провідна китайська компанія у сфері телекомунікацій Huawei приєднається до розвитку проекту “Центр транспортних інновацій” у місті Дніпро.

Про це стало відомо за результатами зустрічі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з керівництвом компанії Huawei в рамках робочого візиту урядовця до Китайської Народної Республіки.

Читайте також: Apple займеться боротьбою з digital-залежністю – ЗМІ

“Україна – важливий партнер компанії Huawei; нещодавно ми відкрили R&D-центр та плануємо активний розвиток. Особливо нам цікавий проект створення центру транспортних інновацій в м. Дніпро, до якого ми залюбки приєднаємося”, – заявив президент з державних зв’язків компанії Huawei пан Рой Чен.

Омелян відзначив важливість співпраці з компанією Huawei в сферах розвитку цифрової інфраструктури та широкосмугового доступу до мережі Інтернет, впровадженні проектів цифрових трансформацій у транспортній та поштовій галузях.

“Уряд України з прийняттям Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства встановив повномасштабну цифровізацію всіх галузей економіки як високий пріоритет. Цифрова інфраструктура в цих планах займає особливу роль, оскільки є хребтом цифрового розвитку”, – наголосив в рамках зустрічі український урядовець.

Під час візиту Омелян оглянув новий ситуаційний центр міста Шеньчжень, побудований компанією Huawei для швидкого реагування на інциденти.

Міністр відзначив, що створення такого центру в Україні для реагування на інциденти в галузі транспорту, в тому числі для забезпечення захисту від кібератак, є ключовим проектом розвитку інфраструктури кібербезпеки в транспортній сфері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування