0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Укрпошта" зайняла 33 місце в рейтингу світових поштових операторів


"Укрпошта" зайняла 33 місце в рейтингу світових поштових операторів

За результатами роботи в 2017 році, Україна завдяки роботі “Укрпошти” як національного поштового оператора зайняла 33 місце в рейтингу Всесвітнього поштового союзу (ВПС) за індексом поштового розвитку (2IPD).

Як повідомляє компанія, рейтинг включає 173 поштові оператори.

У порівнянні з попереднім роком “Укрпошта” поліпшила свої показники на 2,38 бала до 60,4 балів і піднялася на 7 місць в рейтингу.

“Ми обійшли пошти таких країн, як РФ і Норвегія, які залучають для свого розвитку значні державні субсидії і мають суттєво нижчий рівень конкуренції з приватними гравцями ринку. Нам ще належить багато чого зробити, щоб якість нашої роботи задовольняла клієнтів”, – передає “Укрпошта” коментар свого в.о. гендиректора Ігоря Смілянського.

Всесвітній поштовий союз визначає інтегрований індекс розвитку поштового зв’язку країн (2IPD) за спеціальною методикою, аналізуючи дані трекінгу про поштові відправлення (в світі більше 5,1 мдрд трекінг-статусів в 2017 році), офіційну статистику про діяльність поштових операторів (враховувалося понад 100 показників ) і власні дослідження.

Кожна з 173 країн світу оцінювалася за показниками ефективності (від 0 до 100) за 4 аспектами поштового розвитку – надійність доставки, доступність доставки (розміри мережі і обсяги поштового обміну), портфель продуктів і послуг, інноваційність.

“Укрпошта” також нагадує, що в 2017 році опрацювала близько 7 млн ​​кілограмів міжнародної пошти, експорт зріс на 34%, а транзит збільшився втричі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування