Глава Morgan Stanley назвав безглуздими передбачення Сороса про нову світову кризу


Глава Morgan Stanley назвав безглуздими передбачення Сороса про нову світову кризу

Глава Morgan Stanley Джеймс Горман вважає, що передбачення інвестора Джорджа Сороса про прийдешню світову кризу є нереалістичними.

Про це він заявив в ефірі Bloomberg.

«Чесно кажучи, я думаю, що це безглуздо, – сказав Горман. – Мені зовсім не здається, що (для Євросоюзу) існує екзистенціальна загроза».

На думку Гормана, інвесторам слід уважно стежити за метушнею на ринках, викликаною кризою в Італії і падінням прибутковості казначейських облігацій США нижче 3%. Однак 10-річні облігації продовжать рости, захоплюючи за собою долар, впевнений глава Morgan Stanley.

Прибутковість підвищиться за рахунок дій Федеральної резервної системи, які Горман вважає «неймовірно послідовними».

За його оцінкою, ФРС підніме базову ставку чотири рази в цьому році.

Поведінка ринків могла б стати попереджувальним знаком про існування проблеми, що змусило б Федеральну резервну систему зупинитися, але Горман вважає, що це все ж не станеться.

Раніше Джордж Сорос висловив припущення, що світові загрожує велика фінансова криза. Зростання курсу долара, втеча капіталу з ринків, що розвиваються, зрив «ядерної угоди» з Іраном і погіршення відносин США і Євросоюзу зроблять негативний вплив на світову економіку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування