0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Минулого року зафіксовано понад 4,3 тис. випадків виробничого травматизму


Минулого року зафіксовано понад 4,3 тис. випадків виробничого травматизму

В Україні в 2017 році було зафіксовано понад 4,3 тис. випадків виробничого травматизму, серед яких опіки, ураження струмом, ампутація кінцівок та ін.

Про це повідомляє Держстат.

При цьому 70% смертельних випадків викликані такими причинами:

- смерть від падіння, в тому числі і з висоти;

- смерть у результаті обвалення на постраждалих предметів;

- вплив під час вибуху предметів, що розлітаються, наприклад, газових балонів, а також ДТП на будмайданчиках на транспорті.

Також велика кількість смертельних випадків та травмування будівельників були викликані порушеннями техніки безпеки (несправне обладнання), проведенням зварювання у вибухонебезпечному середовищі, необережність через нетверезий стан на роботі.

Кількість нещасних випадків при побутовому, непрофесійному будівництві в рази вища: щорічно серйозні травми при виконанні домашніх робіт отримують від 2 млн українців. З них гине близько 10 тисяч осіб, а 28 тисяч осіб стають інвалідами.

Причини травматизму – вибух газових балонів, ураження струмом, необережне поводження з електроінструментами, опіки кислотами і лугами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Держстат
В Контексті Finance.ua
Опитування