Великі платники податків збільшили декларування податку на прибуток на 19,4%


Великі платники податків збільшили декларування податку на прибуток на 19,4%

Великі платники податків збільшили декларування податку на прибуток на 19,4% до 20,1 млрд гривень у січні-березні поточного року.

Про це повідомив представник Офісу великих платників податків (ВПП) Державної фіскальної служби (ДФС).

10 травня закінчилася кампанія декларування податку на прибуток за результатами першого кварталу.

Всього по офісу ВПП декларації з податку на прибуток подали 1346 суб’єктів господарювання, це лише 5% від загальної кількості таких платників по країні.

За підсумками кампанії обсяги доходів великих платників податків склали 1 298 млрд гривень, що на 11,6% більше аналогічного періоду минулого року.

Водночас платники Офісу великих платників податків забезпечили 81,4% нарахувань податку на прибуток від загальних нарахувань по країні.

Великими платниками податків задекларовано 20,1 млрд гривень податку на прибуток, що на 3,3 млрд гривень, або на 19,4% більше фактичних показників першого кварталу 2017 року.

Податкова віддача за результатами декларування податку на прибуток 1-го кварталу зросла відносно минулого року на 0,03 п. п. і становить 1,55%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування