Завод "Турбоатом" не буде приватизовано, - Гройсман


Завод "Турбоатом" не буде приватизовано, - Гройсман

Уряд планує залучити міжнародного партнера зі світовим ім’ям до капіталу компанії “Турбоатом”, залишивши близько 51% акцій заводу у власності держави. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду у Верховній Раді.

“Що стосується “Турбоатому”. “Турбоатом” – це унікальне підприємство, яке не може бути приватизованим. Я був на “Турбоатомі” і зустрічався з керівником підприємства – прекрасне підприємство, стратегічне, важливе, працююче. Але, по-перше, ми володіємо не 100% , там є приватний капітал, на превеликий жаль. Але є намір уряду, адже не затверджені порядки приватизації… У нас є мета 51% залишити у власності держави, це означає, що це буде державна компанія, і, можливо, на 20-25% залучити міжнародного партнера зі світовим ім’ям і бездоганною репутацією”, – заявив Гройсман.

За його словами, міжнародного партнера-співвласника компанії буде обрано через міжнародні торги. “Щоб вони увійшли в капітал заводу, і там працювало не 2,5 тисячі, а 7 тисяч осіб. Щоб ми працювали не тільки на нашу атомну промисловість, а на весь світ. Тобто, мова йде про те, щоб через процес залучення у капітал компанії залучити світові і відомі бренди”, – додав голова уряду. Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України затвердив перелік об’єктів великої приватизації державної власності на 2018 рік, у який увійшло підприємство “Турбоатом”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування