На українських заправках продовжує дорожчати автогаз


На українських заправках продовжує дорожчати автогаз

У період з 15 по 16 травня декілька автозаправних мереж підвищили ціни на автогаз. Про це повідомляє “Консалтингова група А-95”, передає enkorr.

Повідомляється, що в мережах Mango, “Род-Нік” і Jazz Oil автогаз подорожчав на 10 коп./л, в той час як на станціях мережі “Фактор” ціна підвищилася на 20 коп./л – до 12,60 грн/л. AMIC, WOG, Marshal, ОККО і “Укрнафта” підвищили вартість СВГ на 1-5 коп./л.

Середня ціна СВГ по Україні 16 травня становила 13,08 грн/л (+3 коп./л). Варто зазначити, що протягом квітня оптова ціна скрапленого газу в Україні зросла на 13% або 2500 грн/т. Тенденція подорожчання продовжилася на початку травня в зв’язку з тимчасовим дефіцитом в деяких регіонах, а також ажіотажними настроями на ринку. Серед основних причин подорожчання аналітики називають різке збільшення продажів автогазу, що призвело до локального дефіциту ресурсу у деяких трейдерів.

Раніше повідомлялося, що автозаправки підвищують ціни на бензини і дизельне пальне. Оператори оптового ринку ДП 10 травня підвищили ціни в середньому на 530 грн/т.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування