У київському метро з'являться нові види проїзних


У київському метро з'являться нові види проїзних

Після запланованого підвищення вартості проїзду в київському метрополітені будуть введені нові види проїзних. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

“У КП “Київський метрополітен” будуть введені нові проїзні квитки, які будуть використовуватися з моменту активації: 10 поїздок на 5 календарних днів (по 75 грн), 14 поїздок на 7 днів (за 104 грн) і 30 поїздок на 15 календарних днів (за 210 грн)”, — йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що після подорожчання вартості проїзду повністю збережеться система проїзних квитків, які використовуються протягом календарного місяця. Крім того, буде збережена система знижок при поповненні безконтактних карток у метрополітені.

“При поповненні картки одноразово на 50 поїздок вартість однієї поїздки складе 6,5 грн. Що стосується проїзного квитка, то його вартість в метро на 46 поїздок коштуватиме 290 грн, на 62 поїздки — 390 грн, без обмеження кількості поїздок — 610 грн”, — додали у КМДА.

Після подорожчання проїзду вартість проїзного квитка на один календарний місяць у наземному транспорті (без обмеження кількості поїздок) буде коштувати 390 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) — 570 грн; розширений проїзний на 2 види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) — 670 грн.

Нагадаємо, з 14 липня вартість проїзду в міському транспорті Києва зросте: до 6,3 грн — за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, і 8 грн — за разову поїздку. На сьогоднішній день економічно обґрунтований тариф на перевезення одного пасажира, враховуючи всі витрати, становить в метро — 8,27 грн., в наземному транспорті — 8,77 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування