Мінфін планує скоротити витрати на СБУ - Данилюк


Мінфін планує скоротити витрати на СБУ - Данилюк

Міністерство фінансів планує скоротити витрати на Генеральну прокуратуру та Службу безпеки. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

“Сьогодні у нас кількість прокурорів на тисячу осіб населення найвища в Європі. Далі — Служба безпеки. Я в першу чергу маю на увазі економічні підрозділи. Краще на контррозвідку виділяти більше грошей, адже вона реально захищає нашу незалежність. Скороченням бюджетів ГПУ і СБУ ми не тільки економимо витрати, але ще й даємо додаткові стимули для розвитку економіки”, — сказав міністр.

За його словами, такі скорочення будуть компенсатором втрат при введенні податку на виведений капітал, який не підтримали в Міжнародному валютному фонді через ризики для економіки.

“Навіть якщо будуть втрати для бюджету, а враховуючи те, що в перші роки вони будуть, ми повинні знайти компенсатори”, — додав Данилюк.

Як повідомлялося, 8 лютого нардепи зареєстрували проект постанови, де пропонують визнати роботу Міністерства фінансів незадовільною і звільнити міністра фінансів Олександра Данилюка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
В Контексті Finance.ua
Опитування