В Україні скасували один із штрафів для водіїв


В Україні скасували один із штрафів для водіїв

Постанову працівника патрульної поліції Києва про притягнення до відповідальності водія, який пред’явив замість паперового поліса автоцивілки електронний, скасовано. Таким чином поліцейські виправили свою помилку і тепер повинні визнавати електронний поліс як справжній.

Читайте також: Нардеп розповіла, за якої умови почнуть обговорення питання єврономерів

Справа почалася 28 квітня 2018 року, коли лейтенант поліції виписав постанову про адміністративне порушення та наклав штраф за відсутність поліса обов’язкової цивільної відповідальності автовласників (ОСЦПВ) на водія, який замість паперового пред’явив електронний поліс.

Зазначимо, що у базі даних поліції існує можливість перевірки наявності полісів, проте лейтенант чомусь нею не скористався. Потім він наклав штраф на автовласника за відсутність ОСЦПВ на 425 грн.

Автовласник подав в поліцію заяву і паперову копію поліса. Заступник начальника столичної поліції постановив скасувати штраф, адже, згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг № 3631, електронний поліс автоцивілки з 07.02.2018 р. має однакову силу з паперовим.

«Керуючись ст. 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, постанову у справі про адміністративне правопорушення ВР №113539 скасовано, а справу закрито», – йдеться в постанові поліції. Нагадаємо, що електронний поліс автоцивілки – теж документ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування