Fitch спрогнозував, коли Україна отримає транш від МВФ


Fitch спрогнозував, коли Україна отримає транш від МВФ

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings очікує четвертого перегляду програми з Міжнародним валютним фондом і отримання Україною чергового траншу на 1,9 млрд дол. у третьому кварталі 2018 року.

Про це йдеться у прес-релізі агентства.

Як зазначається, черговий перегляд програми з МВФ сприятиме подальшому всебічному фінансуванню нашої країни й поверненню на міжнародні ринки капіталу з розміщенням єврооблігацій на 2 млрд доларів.

Крім того, в середині 2018 року Європейський Союз може схвалити нову програму макроекономічної допомоги для України обсягом 1 млрд євро.

Водночас, Fitch не прогнозує додаткових виплат у рамках поточної програми з МВФ, оскільки вона завершується на початку 2019 року.

Як повідомлялося, Fitch підтвердив довгостроковий суверенний рейтинг дефолту емітента України в національній та іноземній валюті на рівні “B-” зі стабільним прогнозом.

МВФ у березні 2015 року схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 млрд дол. У рамках цієї програми наша країна отримала від Фонду чотири кредитні транші на загальну суму 8,7 млрд дол. Строк програми закінчується в березні 2019 року.

Як заявив міністр фінансів Олександр Данилюк у квітні, Україна не виконала два попередні заходи для продовження співпраці з МВФ, включаючи ухвалення закону про антикорупційний суд та затвердження механізму автоматичного коригування тарифів на газ відповідно до ринкового рівня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВФ
В Контексті Finance.ua
Опитування