Суд зняв арешт з мільйонів сина Януковича


Суд зняв арешт з мільйонів сина Януковича

Печерський районний суд Києва зняв арешт з рахунків компаній, пов’язаних з сином екс-президента Віктора Януковича Олександром. Про це йдеться у рішеннях суду від 14 лютого.

За версією слідства, рахунки компаній, які були створені для легалізації коштів, знаходяться у збанкрутілому “Всеукраїнському банку розвитку”, який належить Олександру Януковичу. В матеріалах справи значаться 12 фірм, підконтрольних посадовим особам банку Януковича-молодшого. У лютому суд ухвалив рішення скасувати арешт рахунків 9 фірм, при цьому, згідно з попереднім судовим рішенням, на рахунки даних компаній фігуранти справи перерахували в цілому майже 550 мільйонів гривень і більш ніж 27 мільйонів доларів США.

В одному з рішень про скасування арешту зазначено, що правами на арештовані рахунки зараз володіє ТОВ “Аскор-Інвест”. Серед іншого було відзначено, що слідство досі не оголосило підозри і навіть не довело, що кошти на зазначених рахунках є предметом злочинної діяльності.

Згідно з матеріалами слідства, в період з 01.01.2013 по 30.06.2014 посадові особи “Всеукраїнського банку розвитку” з метою отримання державних коштів незаконно кредитували “Донецьку залізницю”, “Львівську залізницю”, “Одеську залізницю”, “Південно-Західну залізницю”, “Південну залізницю” і “Придніпровську залізницю”. Загальна сума незаконних кредитів перевищує 2,5 мільярда гривень.

Раніше повідомлялося, що Олександр Янукович подав до суду на Національний банк України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування