Україна має намір запровадити санкції проти російських бізнесменів аналогічно до дій США


Україна має намір запровадити санкції проти російських бізнесменів аналогічно до дій США

Президент України Петро Порошенко заявив, що Рада національної безпеки і оборони України найближчим часом за його дорученням розгляне питання введення санкцій відносно російських олігархів, які будуть гармонізовані з санкціями США.

“Кілька днів тому я дав доручення Службі безпеки України, кабінету міністрів україни та Раді національної безпеки і оборони, секретарю ради підготувати відповідний проект рішення, який у найближчі дні буде винесений на засідання Ради національної безпеки і оборони. Санкції будуть запроваджені. Вони будуть максимально гармонізовані з рішенням уряду США. Безумовно, до складу санкцій буде внесений і пан Дерипаска (російський бізнесмен Олег Дерипаска – ред.), та інші”, – сказав глава держави на спільній прес-конференції з канцлером Німеччини Ангелою Меркель у Берліні у вівторок.

Читайте також: Через санкції США російські олігархи втрачають мільярди, рубль падає

Зокрема, в Україні О. Дерипаска залишається кінцевим бенефіціаром ТОВ “Миколаївський глиноземний завод” (МГЗ), свідчать дані Єдиного держреєстру юросіб.

Згідно з держреєстром, О. Дерипаска виступає бенефіціаром двох співвласників МГЗТОВ “Компанія “Алюміній України” і ТОВ “Гуардон Україна”.

У річних звітах “РусАлу” і En+, опублікованих у березні цього року, ці структури вказали один актив в Україні – RUSAL Mykolaev Ltd., в якому їм належить 100%.

У цих звітах активи в Україні на кінець 2017 року оцінювалися в $183 млн у порівнянні з $192 млн роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування