Китайська компанія Baidu представила миттєвий кишеньковий перекладач


Китайська компанія Baidu представила миттєвий кишеньковий перекладач

Baidu представила новий кишеньковий перекладач і влаштувала публічне тестування швидкості його роботи під час презентації на конференції MIT Technology Review в Сан-Франциско. Пристрій здатний швидко сприймати усне мовлення і перекладати його на іншу мову.

Розробники зазначили, що подібний функціонал зараз на себе беруть додатки в смартфонах, проте китайська компанія вирішила зробити окремий пристрій. За їхніми словами, це означає, що він не буде витрачати заряд телефону і не потребує постійного ввімкнення і активації в потрібний момент. До того ж у девайса є вбудоване інтернет підключення, яким він буде користуватися, також всередині нього є опція роздачі wi-fi.

Baidu планує запустити продажі пристрою в Китаї, причому туристи зможуть як купити його, так і взяти напрокат. Компанія поки не розповіла, як скоро перекладач з’явиться на ринку, проте, судячи з інформації Technology Review, це має статися протягом 2018 року.

У перший час після запуску продажів Baidu розраховує на попит серед китайських туристів, які люблять подорожувати по всьому світу. Однак згодом компанія розраховує вийти на японський ринок.

У Baidu також відзначили, що вони розробили гаджет, в якому поки є можливість перекладу між англійською, китайською і японською мовами – це повинно допомогти азіатським туристам переміщатися по більшій частині світу. Це ж стало причиною поширення пристрою в тестовому режимі – його поки можна орендувати в туристичних агентствах і аеропортах Китаю для поїздок за кордон, після чого перекладач доведеться повернути компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua