В Іспанії відбувся перший у світі дзвінок у стандарті 5G


В Іспанії відбувся перший у світі дзвінок у стандарті 5G

Транснаціональний оператор стільникового зв’язку Vodafone і китайський телекомунікаційний гігант Huawei повідомили про перший мобільний дзвінок у стандарті 5G. Глава відділення Vodafone в Каталонії і Арагоні Альберт Буксаде подзвонив з Барселони в офіс компанії в Мадриді, використовуючи технологію зв’язку п’ятого покоління 5G New Radio.

За повідомленням компаній, швидкість передачі даних перевищила 2 Гбіт/с, затримка склала 10 мс. Під час дзвінка використовувалося здвоєне з’єднання 4G і 5G. Випробування відеозв’язку також було проведено успішно. Під час випробувань застосовувалося обладнання Radio Access Network (RAN), надане Huawei.

Читайте також: Іспанія цього року почне перехід на 5G

«Реалізація цього першого з’єднання 5G відображає лідерство Vodafone і Іспанії в мобільних технологіях. Розширення мобільних мереж – фактор величезної важливості для зміцнення конкурентоспроможності та цифрової трансформації країни», – прокоментував глава іспанського підрозділу Vodafone Антоніо Коїмбра.

За словами керівника проекту 5G Huawei Яна Чаобіня, в найближчому майбутньому компанія почне комерційні випробування мережі 5G разом з Vodafone, повідомляє Newsweek.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua