0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Україна потрапила у десятку найгірших країн для пенсіонерів


Україна потрапила у десятку найгірших країн для пенсіонерів

Україна потрапила до списку десяти найгірших країн у рейтингу “Найкращі країни для комфортної пенсії” (Best Countries for a Comfortable Retirement).

Про це повідомив економіст Володимир Компанієць в Facebook.

У топ-10 найгірших країн Україна посіла восьме місце. При цьому кожен третій українець є пенсіонером.

“Основні критерії, які враховувались: рівень медицини, доступність цін, рівень задоволеності життям, комфортність погодних умов для життя”, – написав В. Компанієць на своїй сторінці в соцмережі.

«Лідерами» рейтингу з кінця стали Іран, Росія і Йорданія. До п’ятірки найгірших також увійшли Ліван і Саудівська Аравія.

При цьому найкращою країною для комфортної пенсії визнали Нову Зеландію. Крім того, серед лідерів опинилися Австралія, Швейцарія, Іспанія та Португалія.

Нагадаємо, в Україні реформа, покликана виправити проблеми пенсійної системи України, почала працювати восени 2017 року. У цьому році уряд має намір продовжити реформування пенсійної системи. Так, деякі зміни набули чинності з 1 січня 2018 року, інші будуть впроваджуватися протягом року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування