Робота в Києві: яких вакансій найбільше


Робота в Києві: яких вакансій найбільше

У Києві станом на 1 січня 2018 року на обліку в столичному центрі зайнятості перебувають близько 8 тис. безробітних. Тим часом, на початку минулого року їх було 26 тис., повідомив під час прес-конференції директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Більшість людей без роботи, які стоять на обліку, мають вищу освіту, пише “Сегодня”.

“Люди, які мають вищу освіту, аж до академіків – 87%. 7% мають середню освіту, і 6% – професійно-технічне, фахівці різних напрямків. При цьому в базі даних найбільше вакансій для кваліфікованих робітників з інструментами. В цілому, це 17%. Якщо говорити загалом про робітничі професії – там 60% вакансій, де потрібні люди для роботи руками”, – розповів Віктор Білич.

Читайте також: 26% українських IT фахівців, які залишили батьківщину, працюють у Польщі

При цьому в 15% випадків потрібні люди на найпримітивніші роботи – прибиральники і двірники.

“Такі професії затребувані, і ця затребуваність не реалізована”, – зазначив директор Київського міського центру зайнятості.

Він зазначив, станом на 1 січня 2018 року на кожного безробітного в середньому припадало по одній вакансії робітничих професій. Але найбільшим попитом у тих, хто шукає роботу, користуються інші сфери. Наприклад, на вакансію в сфері законотворчої діяльності претендувало семеро людей, в тому числі, керівники і менеджери, які втратили роботу. Також популярними були пропозиції для медиків і педагогів.

“Серед професіоналів – це лікарі, вчителі, вихователі дитячих садків, медсестри – три людини на вакансію, така конкуренція була торік”, – повідомив Віктор Білич.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua