У Німеччині винайшли літаючу ванну (відео)


У Німеччині винайшли літаючу ванну (відео)

Двоє молодих винахідників з Німеччини – Йоханнес і Філіп Мікенбекер – придумали незвичайний транспортний засіб. Брати винайшли літаючу ванну, яка може підніматися на висоту до 30 метрів.

Для створення літального апарату винахідникам знадобилася акрилова ванна і шість пропелерів. Два місяці вони витратили на пошук пропелерів потрібної потужності. Всього на реалізацію проекту знадобилося близько півроку.

Створення літаючої ванни почалося ще влітку 2017 року. Ванна управляється за допомогою пульта, дуже схожого на ті, які використовуються при управлінні дронами. Ванна може перевозити тільки одну людину. Проект був реалізований на спонсорські гроші.

Перші випробування літаючої ванни проходили в спортзалі. Після проведення випробувань і отримання необхідних дозволів брати Мікенбекер змогли почати польоти на ванні на відкритому повітрі. Так, один з братів злітав в магазин за сендвічами.

Зазначимо, що брати Мікенбекер славляться своїми незвичайними винаходами, про які вони розповідають на своєму YouTube-каналі під назвою The Real Life Guys. Раніше вони перетворили стару ванну на невеликий підводний човен або зробили з неї амфібію, за допомогою якої вони спускалися з гірки прямо у воду, а потім пливли по воді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua