Україна не відмовиться від торгівлі з РФ


Україна не відмовиться від торгівлі з РФ

Буквально кілька днів тому українців шокувала новина про те, що країна знову почне закуповувати російський газ. Експертна спільнота стверджує, що торговельні відносини країн неможливо припинити, і пояснили чому.

Екс-міністр економіки України Віктор Суслов стверджує, що потрібно мислити прагматично. Вся заковика в тому, що величезна кількість товарів українського експорту, зокрема машинобудівна продукція, а також інша сировинна продукція добре продається в Росії.

В української влади насправді є вибір – зупинити заводські конвеєри, хоча це і так частково сталося, тим самим далі заводити трудяг у безробіття і голод, або продовжувати заробляти гроші на продажах в РФ. Так, влада повинна думати про свій народ, пише etcetera.

Також він пояснив, що з імпортом: Україна закуповує у РФ сировину, ядерне паливо і необхідну комплектацію, які не можуть нам поставити інші країни.

“Чи ми повинні зупинити свої атомні станції, відмовившись від закупівель російського ядерного палива? Чи повинні ми відмовитися від закупівель російського вугілля для нашої теплової енергетики і перейти на пенсільванське вугілля, який набагато дорожче? Чи повинні ми відмовитися від закупівель російського газу, нехай навіть ми закуповуємо його через Європу, і залишити наші будинки без опалення? Все це не питання емоцій. Це питання виживання України. Тому торгівлю з Росією неможливо припинити”, – резюмував Суслов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування