Bitcoin зростає після падіння нижче $10 тисяч


Bitcoin зростає після падіння нижче $10 тисяч

Найпопулярніша у світі криптовалюта біткойн (bitcoin) торгується в плюсі ​​в четвер після падіння до рівня нижче 10 тисяч доларів на торгах у середу, що стало мінімальним рівнем з листопада 2017 року, випливає з даних торгів.

За даними порталу CoinMarketCap, станом на ранок біткойн дорожчав на 4,37%, до 11,38 тисячі доларів. На біржі Bitfinex криптовалюта росла в ціні на 1,33%, до 11,16 тисячі доларів, на GDAX – на 1,72%, до 11,21 тисячі доларів.

За даними порталу Coindesk, біткойн дорожчав на 0,1%, до 11,15 тисячі доларів.

Падіння всього ринку криптовалют на 20-30%, і зокрема біткойна, в середу було пов’язано з повідомленнями з Китаю і Південної Кореї про плани країн посилити контроль над ринком криптовалют.

Влада Китаю має намір заблокувати онлайн-платформи і мобільні додатки для торгівлі криптовалютою, а в Південній Кореї, за даними місцевого агентства Ренхап, уряд готує пакет заходів, щоб обмежити “ірраціональне” захоплення криптовалютами.

Що стосується інших криптовалют, то Ethereum піднімалася в ціні на 3,65%, до 1 тисячі доларів, Ripple – на 26,25%, до 1,4 долара, Bitcoin Cash – на 6,17%, до 1,79 тисячі доларів, згідно з даними CoinMarketCap. Капіталізація ринку криптовалют, за даними сервісу, становить на даний момент 549,9 мільярда доларів, на частку біткойна припадає близько 35% всього ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua