Водії зможуть замовляти номерні знаки через онлайн-кабінет


Водії зможуть замовляти номерні знаки через онлайн-кабінет

Міністерство внутрішніх справ має намір ввести низку нововведень в роботі сервісних центрів у 2018 році. Про це повідомив начальник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

За його словами, одне з нововведень – надання можливості замовляти індивідуальні номерні знаки в режимі онлайн і створення персонального кабінету для водія авто.

Також він розповів про те, які нововведення можуть бути введені на практиці в наступному році.

«У 2018 році заплановано такі нововведення: онлайн-запис на отримання послуг та здачі іспитів в СЦ МВС, онлайн-замовлення індивідуальних номерних знаків, введення персонального діджитал кабінету власника авто, відеофіксація практичних іспитів на отримання посвідчення водія, співпраця з ЦНАП (з’явиться ще більше фронтофісов) та інше», – написав він.

Сьогодні в Україні функціонують 50 сервісних центрів МВС, в яких з початку року було проведено понад 1,2 млн реєстраційних операцій. Крім них, цього року почали свою роботу також мобільні сервісні центри.

«У 2017 році тут були проведені 1 млн 287 тис. 836 реєстраційних операцій, вперше видані 352 тис. 840 посвідчень водія, виявлено 1124 авто зі зміненими або підробленими номерами та 226 викрадених транспортних засобів», – відзвітував він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua