Київрада ухвалила бюджет на 2018 рік


Київрада ухвалила бюджет на 2018 рік

Київська міська рада 21 грудня ухвалила бюджет міста на 2018 рік з дохідною і видатковою частинами по 49,1 млрд гривень, повідомляє прес-служба Київради.

“Дохідна частина кошторису Києва на наступний рік становить 49,1 млрд грн. У пріоритеті залишається незмінність базових ставок оподаткування та поліпшення адміністрування за окремими напрямками. Основні надходження в бюджет відбудуться за рахунок плати за землю, ПДФО, єдиного податку, податку на прибуток та акцизу”, – йдеться в повідомленні.

Водночас у видатковій частині поточні витрати становитимуть 38,8 млрд грн, а капітальні – 10,3 млрд грн.

“Найбільше коштів у наступному році міська влада планує спрямувати на освіту киян. Цю галузь пропонується профінансувати на 13,6 млрд грн. 9,1 млрд грн ми плануємо направити на охорону здоров’я і 8,7 мільярда – на соціальний захист городян. Якщо порівнювати бюджет-2018, то бачимо, що витрати суттєво зросли. Фінансування освіти збільшено на 28%, медицини – на 19% та соцзахисту – на 18%”, – повідомив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Відзначається, що в кошторисі-2018 року 5,8 млрд грн закладено на будівництво. На транспортну інфраструктуру виділять близько 5 млрд грн, житлово-комунальна сфера отримає 2,1 млрд грн, майже мільярд – культура, і півмільярда – спорт. Ще 50 млн грн заклали на розвиток велоінфраструктури в столиці.

За ухвалення бюджету в цілому проголосували 95 депутатів Київради при мінімально необхідних 61.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила в цілому проект закону про державний бюджет на 2018 рік.

За бюджет проголосували 273 народні депутати.

“273 “за”. Рішення прийнято”, – оголосив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час засідання увечері 7 грудня.

Крім того, депутати 253 голосами підтримали бюджет парламенту на 2018 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування