МВФ очікує сповільнення зростання ВВП Великобританії до 1,5% в 2018 році


МВФ очікує сповільнення зростання ВВП Великобританії до 1,5% в 2018 році

Економіка Великобританії в 2017 році зросте на 1,6%, а в 2018 році темпи зростання сповільняться до 1,5% через невизначеність, пов’язану з виходом країни з Євросоюзу (Brexit), прогнозують експерти Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Економісти МВФ особливо виділяють високу інфляцію в країні, яка перевищує таргетовані Банком Англії 2%.

“Попри активне відновлення світової економіки і стимулюючу макроекономічну політику, рішення Великобританії покинути ЄС негативно позначилося на внутрішньому попиті”, – йдеться в доповіді фонду.

Крім того, зростання капіталовкладень бізнесу виявилося не таким сильним, як можна було б очікувати з урахуванням темпів зростання глобального ВВП. Причому така тенденція, швидше за все, збережеться, оскільки компанії не стануть робити масштабних інвестицій, поки не настане ясність щодо Brexit, кажуть експерти МВФ.

З іншого боку, позитивним моментом стало зниження курсу фунта стерлінгів до долара США приблизно на 10% після референдуму про Brexit, що надало підтримку британським експортерам.

Зазначається, що прогнози влади Великобританії щодо економіки країни ще більш песимістичні: в 2017 році очікується зростання ВВП на 1,5%, а в 2018 році – на 1,4%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:МВФ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua