МЕРТ пропонує створити "цифровий" урядовий комітет


МЕРТ пропонує створити "цифровий" урядовий комітет

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) ініціює створення “цифрового” урядового комітету – з питань розвитку цифрової економіки та суспільства.

Відповідна пропозиція міститься в розробленому і оприлюдненому міністерством проекті постанови Кабінету міністрів “Про концепцію розвитку цифрової економіки і суспільства України на 2018-2020 роки” в числі заходів щодо реалізації цієї концепції.

Серед інших ініціатив – спільно з Міносвіти та Мінсоцполітики оновити реєстр професій і розробити програму впровадження цифрових спеціальностей в навчальні програми.

МЕРТ також пропонує в першому кварталі спільно з Держспецзв’язку, Держагентством з електронного урядування та нацрегулятором ринку зв’язку розробити для затвердження урядом Національний план розвитку широкосмугового доступу (ШСД) до Інтернету з урахуванням подолання цифрової нерівності громадян.

Для створення таких рівних можливостей доступу до телекомунікаційної інфраструктури між містом і селом міністерство вважає за необхідне створити спеціальні фонди подолання цифрової нерівності з використанням механізмів державно-приватного партнерства.

У другому кварталі 2018 року МЕРТ спільно з Держагентством з електронного урядування намітив також розробку плану заходів щодо стимулювання і підтримки впровадження передових технологій обробки даних (в т.ч. блокчейн) в державному секторі і базових галузях промисловості.

В даний час в уряді України створені три урядові комітети: з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності; з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку та з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua