Британія надасть стартапам полігон для випробувань ШІ


Британія надасть стартапам полігон для випробувань ШІ

За прогнозами PwC, технології штучного інтелекту можуть підвищити ВВП Великобританії на £232 млрд. Проте британські стартапи не завжди можуть займатися повноцінними ШІ-розробками, бо у них немає доступу до потужних комп’ютерних систем. Щоб вирішити цю проблему, уряд відкриє «Гараж» — безкоштовний випробувальний полігон для машинного навчання.

У листопаді Міністерство фінансів Британії оголосило, що виділить з бюджету £75 млн на розвиток індустрії штучного інтелекту. З цією метою державна організація Digital Catapult, створена для розвитку цифрової економіки, відкриє в січні «Гараж машинного інтелекту». Майданчик обладнають новітніми комп’ютерними системами і підключать до хмарних сервісів. На полігоні стартапи зможуть тестувати свої розробки в галузі машинного навчання.

Як пише Business Insider, багато британських компаній змушені обмежувати свої експерименти, бо у них немає грошей на необхідне обладнання. За даними Digital Catapult, один «прогін» системи машинного навчання обходиться в £10 000.

«Гараж» дозволить стартапам проводити випробування безкоштовно. На майданчику будуть встановлені системи Amazon Web Services (AWS) і Google Cloud Platform, а також обладнання від Nvidia і Graphcore. Свої сервіси і пристрої також нададуть центр STFC Hartree, організація Capital Enterprise, центр EPCC при Единбурзькому університеті, Ньюкаслський університет, Інститут Алана Тюрінга і Bart’s Health Trust. Компанії зможуть подавати заявки на оренду “полігону” кожні 6 тижнів, а перші пропозиції почнуть приймати вже на цьому тижні. Одночасно в «Гаражі» зможе працювати не менше 5 стартапів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua