У ЄС заявили, що дії Генпрокуратури ослаблюють потенціал НАБУ з боротьби з корупцією


У ЄС заявили, що дії Генпрокуратури ослаблюють потенціал НАБУ з боротьби з корупцією

У Європейському Союзі заявляють, що публічне розкриття корупційного розслідування Генеральною прокуратурою послаблює потенціал Національного антикорупційного Бюро України.

Про це йдеться в заяві представника Зовнішньої дипломатичної служби ЄС, поширеній у вівторок у Брюсселі, передає власний кореспондент УНІАН.

“Боротьба з корупцією є ключовим елементом у розвитку відносин між Україною та ЄС, від якої залежить успіх інших реформ. Публічне розкриття корупційного розслідування Генеральною прокуратурою істотно послаблює потенціал Національного антикорупційного Бюро України, щоб ефективно проводити розслідування, та підриває суспільну довіру до ефективної боротьби з корупцією”, – йдеться в заяві.

В ЄС підкреслили, що українська влада повинна активізувати свої зусилля з метою забезпечення незалежності, оперативного потенціалу і повної ефективності антикорупційних інституцій.

“Робота цих установ не повинна бути підірвана, але посилена”, – наголосили в ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НАБУ ГПУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua