Tesla оголосила ціни на свою електричну вантажівку


Tesla оголосила ціни на свою електричну вантажівку

Під час презентації електричної вантажівки Tesla Semi Ілон Маск розповів про запас ходу, швидкісні показники, вантажопідйомність і навіть коефіцієнт аеродинамічного опору, але… так і не назвав вартість новинки.

Це було досить дивно з урахуванням того, що компанія збирала підтверджені попередні замовлення на вантажівку на самому заході. Втім, через тиждень Tesla нарешті змогла підрахувати “очікувану вартість” (expected price) з урахуванням виробничих витрат, кількості замовлень і інших чинників.

Отже, найдоступніша базова версія Tesla Semi з запасом ходу 480 км (300 миль) обійдеться покупцям в $150 тис., модифікація з запасом ходу 800 км – в $180 тис., а лімітована 1000 екземплярами Founders Series – в $200 тис. Зазначимо, що порівнянна за вантажопідйомністю дизельна вантажівка коштує близько $120 тис., проте навіть з урахуванням цього цінники на Tesla Semi виявилися помітно нижчими, ніж очікували експерти (найчастіше називалася планка від $250 тис. і вище).

Раніше повідомлялося, що для підтвердження замовлення потенційні покупці повинні внести депозит у розмірі $5 тис., проте в даний момент на сайті Tesla є дві опції – передзамовлення базової версії за $20 тис. (ємність батарей швидше за все можна буде вибрати пізніше) і повна оплата лімітованої версії Founders Series за $200 тис. Поставки саме цієї версії стартують першими вже в 2019 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua