Іран нарощує інвестиції у промисловість


Іран нарощує інвестиції у промисловість

Незважаючи на продовження США ембарго на поставки нафти з Ірану, країна залучила $24,95 млрд іноземних інвестицій в період з вересня 2013 року, – повідомив генеральний директор управління іноземних інвестицій міністерства промисловості Афруз Бахрамі.

Він додав, що це менше 2% всіх прямих іноземних інвестицій в світі, повідомляє IRNA. Німеччина, Китай, Туреччина, Австрія, ОАЕ і Франція були найбільшими інвесторами в останні чотири роки.

Найбільш привабливими галузями для іноземних інвесторів в Ірані були полімери та хімікати, сталь, торгівля, автомобілі, гірничодобувний сектор, пластмаси та медичне обладнання.

За словами прес-секретаря уряду Ірану Мохаммада Бакера Нобахта, зарубіжні інвестиції в економіку країни збільшилися в десять разів з дня укладення ядерної угоди 2015 року з шістьма світовими державами.

Він заявив, що в минулому 1395 іранському календарному році, який закінчився 20 березня 2017 року, Іран отримав понад $13 млрд іноземних інвестицій.

Згідно з 6-м п’ятирічним планом розвитку (2017-2022 роки), уряд Ірану має щорічно залучати не менше $50 млрд іноземних інвестицій (прямих, фінансових або спільних), а також 5,8 трлн ріалів ($145 млрд) внутрішніх інвестицій для досягнення темпів зростання економіки в 8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua