Льотній академії передали конфіскований літак


Льотній академії передали конфіскований літак

OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) сьогодні, 20 листопада, безоплатно передав конфіскований літак ЯК-40 Кіровоградській льотній академії. Про це повідомляє прес-служба OpenMarket.

“Літак для цивільної авіації ЯК-40, заводський номер 9120817, реєстраційний №UR-ACP, 1971 року випуску був переміщений через митний кордон України з приховуванням від митного контролю реальної вартості”, — повідомили у системі електронних торгів.

Після рішення суду про конфіскацію літак був виставлений на електронних торгах. Лот не продався, і держвиконавець виніс на розгляд комісії пропозицію щодо безоплатної передачі майна. Після виставлення оголошення про безоплатну передачу була подана заявка від Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету та прийнято відповідне рішення про передачу літака навчальному закладу.

“Сьогодні передаємо літак, який був конфіскований за порушення митних правил і тепер піде на потреби навчального закладу”, — підкреслив заступник міністра юстиції Гія Гецадзе.

Літак буде використовуватися як тренажер для курсантів академії. Основні характеристики літака ЯК-40: довжина — 20,4 м, розмах крил — 25 м, висота — 6,5 м, площа крила — 70 кв. м. Максимальний запас палива — 4 430 кг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua