Нацбанк планує заборонити банкам проводити лотереї - ЗМІ


Нацбанк планує заборонити банкам проводити лотереї - ЗМІ

Національний банк України розробляє зміни до чинного законодавства України в частині заборони банкам, зокрема державним банкам, проводити операції з випуску, розповсюдження та проведення лотерей. Про це повідомили у прес-службі НБУ.

У Національному банку зазначили, що чинна редакція Закону України “Про банки і банківську діяльність” дає право банкам здійснювати лотерейну діяльність. Однак, на думку НБУ, вона не притаманна таким установам.

“Національний банк України вважає, що такий вид діяльності не є притаманним для банківських установ, основним фокусом діяльності яких є надання власне банківських, а також інших фінансових послуг. Цю позицію поділяють також експерти Світового банку, з якими НБУ співпрацює з метою приведення нормативно-правових актів у банківській сфері у відповідність до законодавства ЄС”, – пояснили в НБУ.

“Центральний банк зараз працює над розробкою змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” щодо виключення діяльності з випуску, розповсюдження та проведення лотерей з переліку видів діяльності, дозволених банкам”, – зазначили в НБУ.

Крім того, НБУ виступив проти монополії на ринку лотерей.

“Національний банк виступає за необхідність забезпечення конкуренції на ринку лотерей і, у зв’язку з цим, не підтримує надання одним суб’єктам якихось переваг в отриманні ліцензій з випуску та проведення лотерей порівняно з іншими суб’єктами”, – резюмували в НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування