На що витрачають і скільки переказують грошей на батьківщину українські заробітчани в Польщі


На що витрачають і скільки переказують грошей на батьківщину українські заробітчани в Польщі

За останніми офіційними даними, на сьогоднішній день більше мільйона українських громадян працюють в польських компаніях.

Як повідомляє TransferGo, більш ніж 70% трудових мігрантів з України – це «сині комірці», які виконують різноманітні фізичні роботи. Близько 10% зайняті в IT сфері.

У середньому робочий тиждень українського мігранта складає 54 години, а середня місячна зарплата – 2 100 злотих (близько 495 євро).

30% місячної зарплати українець витрачає на проживання в Польщі, а понад 60% – пересилає додому в Україну.

Згідно з даними TransferGo, в середньому щомісяця український мігрант за допомогою онлайн сервісу TransferGo пересилає додому близько 180 євро. Відзначається, що півтора роки тому цей показник становив близько 100 євро

Як правило, гроші переводяться ближче до вихідних, а пік переказів припадає на останній тиждень місяця, коли виплачуються зарплати в більшості польських компаній.

Список топ 10-ти регіонів, куди українські мігранти переказують гроші з Польщі, включає м. Києва, а також Дніпропетровську, Харківську, Львівську, Запорізьку, Полтавську, Одеську, Черкаську, Хмельницьку та Донецьку області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua