Україну закликають ввести обов'язковий техогляд


Україну закликають ввести обов'язковий техогляд

Введення перевірок придатності до експлуатації на всі транспортні засоби в Україні – як комерційні, так і приватні – і їх приведення до стандартів Європейського Союзу підвищить безпеку на дорогах і зменшить забруднення навколишнього середовища.

Такого висновку дійшли експерти проекту технічної допомоги «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії в Україні», що фінансується Європейським Союзом.

«Широке використання перевірок придатності транспортних засобів до експлуатації матиме позитивні наслідки для різних категорій населення, сприятиме захисту життя і здоров’я людей, підвищуючи безпеку автомобілів на дорогах і вулицях і сприяючи зменшенню забруднення від викидів вихлопних газів. Така перевірка – частина низки заходів, спрямованих на забезпечення відповідності стандартів дорожньої безпеки в Україні найбільш вимогливим нормам законодавства ЄС», – зазначив Альберт Бергонзі, експерт проекту AASISTS.

Читайте також: За що можуть зупинити автомобіль у ЄС

Варто зазначити, що зараз Україна вдосконалює процедуру перевірки стану транспортних засобів. Зараз обов’язковий технічний огляд проходять тільки комерційні транспортні засоби.

Довідка Finance.ua:

  • Раніше повідомлялося, що в наступному, 2018 році, в Україні вводиться обов’язковий техогляд для некомерційних транспортних засобів. Пізніше цю заяву Мінінфраструктури було спростовано.
  • Відповідно до законодавства ЄС, всі транспортні засоби та причепи повинні регулярно перевірятися. Крім того, у всіх країнах ЄС існують уніфіковані стандарти для проведення щорічних перевірок технічної придатності транспортних засобів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua