WOG стверджує про неможливість погасити 1,1 млрд боргу одним платежем


WOG стверджує про неможливість погасити 1,1 млрд боргу одним платежем

Компанії групи WOG ТОВ “Золотек” та МПП ВК “Імпекс” здійснюють погашення кредитних зобов’язань перед банком “Форум” у суворій відповідності до графіків розстрочки.

Про це Finance.ua повідомила прес-служба мережі автозаправок WOG у відповідь на звинувачення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо небажання сплачувати борг перед банком у розмірі 1,1 млрд грн.

Згідно з повідомленням, компанії групи WOG здійснюють погашення кредитних зобов’язань у суворій відповідності до графіків розстрочки. З цього приводу по суті питання у банку немає жодних нарікань.

Читайте також: ФГВФО: WOG відмовляється повертати мільярдний борг

“Натомість, є бажання “Форуму” отримати погашення усієї заборгованості одним платежем, що апріорі не можливо: ані з точки зору кредитних зобов’язань, які компанії WOG брали на себе у момент оформлення кредиту (права та обов’язки сторін чітко зафіксовані у кредитних договорах), ані з точки зору здорового глузду, оскільки це може призвести до втрати рентабельності бізнесу, а відповідно, і до неспроможності закрити усю заборгованість перед банком”, – зазначає прес-служба.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua