Українцям стане простіше їздити до Польщі по автомобілі


Українцям стане простіше їздити до Польщі по автомобілі

Польський ринок залишається одним з головних напрямків імпорту старих авто в Україні. Однак сам пригін авто з сусідньої держави може бути ускладнений чергами на КПП, поганими і завантаженими дорогами, недостатньо розвиненою інфраструктурою. Теперь же з’явилася надія, що ситуація кардинально зміниться.

Днями міністр інфраструктури України Володимир Омелян і міністр інфраструктури і будівництва Польщі Анджей Адамчик підписали Меморандум про співпрацю в будівництві міжнародної транспортної магістралі Via Carpatia, повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

«Міністр інфраструктури України Володимир Омелян і міністр інфраструктури і будівництва Республіки Польща підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо подальшого співробітництва в рамках проекту Via Carpatia. Церемонія підписання відбулася сьогодні, 22 жовтня 2017 року, в м.Перемишль (Польща)», – йдеться в повідомленні.

Міністри під час зустрічі обговорили підготовку до будівництва двох нових транспортних коридорів – Via Carpatia і GO Highway. Омелян зазначив, що Via Carpatia допоможе інтеграції транспортних систем країн Східної Європи і Європейського Союзу.

«Коридор через Карпати також є мостом між Європою і Азією, він дозволяє використовувати транзитний потенціал Польщі, України та інших країн-партнерів. Саме тому розвиток транспортної інфраструктури має надзвичайно важливе значення для забезпечення сталого транспортного сполучення в напрямку з Європи в Азію через територію України і Польщі», – сказав він.

Читайте також: За що можуть зупинити автомобіль в ЄС

Нагадаємо, раніше Україна і Польща домовилися про планове збільшення кількості пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Зокрема було обговорено будівництво чотирьох нових пунктів переходу: Боберка-Смольник, Лопушанка-Міхновець (Львівська обл.), Адамчуки-Збережа (Волинська обл.), Лубня-Волосате (Закарпатська обл.)

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua