Як виявити биту машину з першого погляду


Як виявити биту машину з першого погляду

Придбання вживаного автомобіля – це важливий крок у житті будь-якого водія. Кожен хоче знайти машину з невеликим пробігом і мінімумом проблем. І найменше автолюбителю потрібен «залізний кінь» після ДТП.

1. Коли і що дивитися

Оглядати автомобіль перед купівлею потрібно вдень, при хорошому освітленні. Машина повинна бути чистою. Тільки так можна побачити дефекти лакофарбового покриття і сліди ремонту. Навіть невеликий шар пилу маскує недоліки, тобто працює «на продавця».

Оглядати кузов потрібно з невеликої відстані, дивлячись під гострим кутом. Так можна виявити навіть невеликі хвилі від перефарбовування.

2. Нова фарба в дивних місцях

При виборі уживаного автомобіля варто звертати увагу на колір, блиск, текстуру лакофарбового покриття, особливо в проблемних зонах: область бампера, крила, пороги, передній і задній капоти. Якщо присутні сліди перефарбування, запитуйте у продавця причини ремонту.

3. Рівні стики і легкість відкриття

Кузовні панелі, двері, кришки багажника і капота, бампери повинні стикуватися з кузовом врівень, мати рівні зазори з усіх боків, легко відкриватися і закриватися. Якщо будь-яка деталь має зазначені проблеми, то це може значити, що вона була пошкоджена або її замінили.

4. Вивчіть підкапотний простір

Якщо зовнішню частину кузова після ремонту автомаляри фарбують старанно, то нутрощі моторного відсіку, днище, колісні арки обробляються більш недбало і можуть видати ремонт «з потрохами».

5. Тріщини на лобовому склі

Тріщини по вітровому склі, особливо коли вони починаються від капота, можуть свідчити, що машина побувала в ДТП.

6. Дивимося на бічні шибки

Навіть якщо всі шибки в автомобілі цілі, буде не зайвим переглянути їх маркування. При складанні на заводі вони бралися з однієї партії і тому повинні мати однакове позначення, а також місяць і рік випуску. Останні написані або цифрою, або поєднанням точок або зірочок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua