Скутери допоможуть електролітакам довше літати


Скутери допоможуть електролітакам довше літати

Розробники з британського Ноттінгемського університету запропонували використовувати моторолери в якості пристроїв для продовження тривалості польоту електролітаків. Ідея полягає в тому, що скутер можна підключити до бортової мережі електролітака, на час перетворивши його на гібридний, передає N+1.

Раніше кілька розробників вже представили свої версії електролітаків, в яких мотори живляться від літій-іонних акумуляторів і сонячних елементів. У таких апаратів поки дуже маленька тривалість польоту – в середньому не більше двох годин.

Нова розробка Ноттінгемського університету, яка отримала назву RExMoto, являє собою складний гібридний моторолер масою 125 кілограмів, 40 з яких припадають на пальне. Цей транспортний засіб оснащено двигуном внутрішнього згоряння потужністю 50 кіловат і підключеним до нього електрогенератором.

Передбачається, що власник літака може доїхати на такому скутері до аеродрому. Потім моторолер можна скласти в компактний обтічний контейнер і підвісити до літака на спецкріпленнях. В повітрі електрика, що виробляється скутером, буде живити електродвигун літака.

RExMoto, за оцінкою розробників, дозволить збільшити тривалість польоту електролітака на дві-три години. Британці також займаються розробкою підвісного контейнера для електролітаків. Контейнер RExLite масою 60 кілограмів передбачається оснастити бензиновим двигуном потужністю 40 кіловат і електрогенератором.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua