Україна провела успішні випробування безпілотника "Сокіл" - Турчинов


Україна провела успішні випробування безпілотника "Сокіл" - Турчинов

Розвідувально-ударний комплекс “Сокіл” у четвер пройшов успішні випробування на полігоні в Гончарівському (Чернігівська обл.). Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов.

“Розвідувально-ударний комплекс “Сокіл”, який ми сьогодні випробували, складається з однієї розвідувальної і трьох ударних бойових машин, тому він здатний знаходити і точно вражати цілі, використовуючи, в залежності від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної і термобаричної дії”, — заявив він.

Випробування проходили в складних метеоумовах — пориви вітру досягали 14-17 м/с.

“Незважаючи на ці проблеми, практично всі завдання, які були поставлені, — виконані, цілі — вражені. Ці випробування продемонстрували ефективність таких безпілотних комплексів. Наступний крок — поставити їх на озброєння і ефективно використовувати в бойових умовах”, — сказав секретар РНБО.

Безпілотник “Сокіл” — продукт “успішної кооперації українського підприємства “Чезара” з польськими партнерами”.

Після наради з виробниками і військовими він також поінформував, що найближчим часом будуть представлені нові моделі ударних БПЛА “значно більшої дальності застосування і з потужними бойовими характеристиками”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua