Курс Bitcoin після поділу - огляд ринку


Курс Bitcoin після поділу - огляд ринку

У понеділок, 31 липня, торги біткоїном завершилися в плюсі. На біржі Bitfinex курс BTC/USD відновився з $2694 до $2883. У ніч на вівторок, 1 серпня, на блоці 478484 було успішно активовано BIP 148. UASF (BIP 148) послужив початком активації протоколу Segregated Witness (SegWit). 8 серпня очікується фіксація протоколу SegWit.

Технічна картина: після активації BIP 148 спрацювала тактика – купуй на очікуваннях, продавай на фактах. Курс BTC/USD після невдалої спроби прорватися через опір $2900 впав на $235 (-8,13%), до $2666,15.

При різкому падінні або зростанні ціна швидко відскакує, відзначають в аналітичному департаменті Альпарі.

На момент написання огляду ціна відновилася до $2782 (+4,5%). За прогнозом очікується зміцнення біткоїна до рівня опору $2820. Якщо ціна зросте без відкату до $2816, то тоді готуйтеся до підвищення котирувань до $2896.

“Отже, з’явилася нова цифрова валюта, яка торгується під тікером BCH. Власникам біткоїнів варто зберігати спокій і чекати остаточного переходу майнерів на протокол SegWit2x. Тим, хто під час хардфорку тримав у гаманцях біткоїни на біржах, які від початку підтримували нову валюту Bitcoin Cash, мають безкоштовно отримати суму, еквівалентну сумі біткоїнів. На поточний момент на біржі HitBTC за 1 Bitcoin Cash дають $425.

Якщо майнери підтримають SegWit2x, то в середньостроковій перспективі нас чекає зростання котирувань BTC/USD вище ніж $3000. В крипто-спільноті очікували поділу мережі, тому крахом для біткоїна вчорашня подія не стала. Протягом тижня ринки заспокояться, і два біткоїни заживуть своїм життям”, – прогнозує Владислав Антонов, аналітик Альпарі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування