Україна за чотири місяці розширила експорт до ЕС на 39 товарних позицій


Україна за чотири місяці розширила експорт до ЕС на 39 товарних позицій

За 4 місяці 2017 року в експорті готової продукції з України до країн ЄС з’явилося 39 нових товарних позицій у порівнянні з 4 місяцями 2016.

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку та торгівлі України на своїй сторінці у Facebook.

“У порівнянні з 4 місяцями 2016 року в експорті готової продукції з України до країн ЄС з’явилося 39 нових товарних позицій. А це означає додаткові $1,0 млн до експорту товарів. Цікаво, що 2 товарні позиції – “самохідні бульдозери, екскаватори”; “труби, трубки та фітинги для них нікелеві” – складають 60,2% загального експорту обсягу нових товарних позицій”, – йдеться у повідомленні.

При цьому 44 товарні позиції експортуються з України виключно до ЄС. Топ-5 з них: казеїн ($5,9 млн); срібло (включаючи срібло з покриттям із золота або платини), у необробленому або напівобробленому вигляді ($1,1 млн); моторні транспортні засоби, призначені для перевезення 10 осіб і більше ($386,1 тис.); порохи ($216,0 тис.); буксири та судна-штовхачі ($163,4 тис.).

Також повідомляється, що 31 товарна позиція готової продукції, що експортувалися до країн ЄС, продемонструвала ріст обсягів більше ніж у 10 разів. Рекордсменом стали “Транспортні засоби вантажні, які використовуються на заводах” із ростом у 13 630 разів, або на $864,6 тис.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Україна за чотири місяці розширила експорт до ЕС на 39 товарних позицій» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua