385
Нафта дешевшає на побоюваннях зростання обсягу видобутку в Лівії
— Енергетика
Світові ціни на нафту знижуються в середу, оскільки інвестори стурбовані зростанням видобутку “чорного золота” в Лівії, свідчать дані торгів.
Станом на 08.12 за київським часом вартість серпневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,5% – до 51,98 долара за барель. Ціна липневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зменшилася на 0,6%, до 49,36 долара за барель.
За словами трейдерів, зниження світових цін на нафту стало наслідком зростання видобутку в Лівії. Національна нафтова компанія Лівії National Oil Corp. (NOC) повідомила про зростання виробництва нафти на 800 тисяч барелів на добу. За словами головного ринкового стратега AxiTrader Грега Маккенни (Greg McKenna), які наводить агентство Рейтер, дані про видобуток нафти в Лівії, ймовірно, “займали розум трейдерів цієї ночі”.
Крім того, трейдери як і раніше переймаються, чи допоможе угода ОПЕК і держав, що не входять в організацію (ОПЕК+), щодо скорочення видобутку “чорного золота” у вирішенні питання глобального надлишку нафти на ринку.
За матеріалами: Прайм
Поділитися новиною
Також за темою
Мораторій діє: у РНБО прокоментували інформацію щодо підвищення тарифів на світло та тепло
Після ворожих обстрілів є знеструмлення у трьох областях, досі складно на Київщині й Одещині
Індія та Іран «підняли» ціни на нафту
Енергетична підтримка для підприємців: як ФОП отримати гроші на генератори та пальне
Щоб зробити Київ повністю енергонезалежним, потрібно 800 мільйонів євро — Кудрицький
Вартість нафти росте через напруженість на Близькому Сході — Bloomberg
