0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Гундлах висунув нову теорію, чому bitcoin стрімко зростає в ціні


Гундлах висунув нову теорію, чому bitcoin стрімко зростає в ціні

Легендарний інвестор і глава інвесткомпанії Doubleline Capital Джеффрі Гундлах висунув цікаву теорію, згідно з якою є прямий зв’язок між падінням фондових індексів в Китаї і зростанням курсу bitcoin.

“За два місяці курс bitcoin додав 100%, а індекс Шанхайської біржі просів на 10% у порівнянні з іншими світовими майданчиками. Ймовірно, це не збіг”, – написав Гундлах у своєму твіттері.

За останні два місяці індекс MSCI World Index зріс майже на 8,8%, в той час як на китайських фондових біржах спостерігався обвал котирувань.

Фактично Гундлах говорить про теорію, згідно з якою китайський капітал активно шукає можливості безпечних інвестицій за межами країни, поки волатильність на локальних біржах залишається високою і зберігається невизначеність щодо подальших дій регуляторів на фінансовому ринку Китаю.

В результаті китайські інвестори виводять кошти з місцевих фондових ринків з допомогою криптовалюти bitcoin, щоб уникнути різних проблем у зв’язку з жорстким контролем за рухом капіталу з боку регуляторів і правоохоронних органів.

Водночас було б помилкою пов’язувати зростання курсу bitcoin тільки зі спробами вивести капітал з Китаю.

У числі факторів нинішнього зростання називають збільшення активності трейдерів і зростання впливу на ринок з боку Японії, де з 1 квітня набув чинності закон про легалізацію криптовалют. За даними CryptoCompare, обсяг торгів на біржах bitcoin з використанням японської ієни перевищує 45%, тоді як частка операцій з використанням американського долара нижче 30%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування