Opera вбудувала в браузер безкоштовний VPN-клієнт


Opera вбудувала в браузер безкоштовний VPN-клієнт

Компанія Opera представила сьогодні нову версію браузера для розробників з інтегрованим безкоштовним VPN-клієнтом з безлімітним споживанням даних.

VPN – віртуальна приватна мережа, що дозволяє виходити в Інтернет з більшим ступенем конфіденційності. Технологія надає можливість відвідувати сайти, доступ до яких обмежений в тому чи іншому регіоні, а також надійно захищає користувача при знаходженні в громадському Wi-Fi.

Opera зазначає, що зазвичай в браузерах для персональних комп’ютерів VPN-сервіси представлені лише у вигляді розширень, більшість з яких працюють по платній підписаний моделі або ж пропонують обмежене споживання даних. У браузері Opera клієнт VPN є безкоштовним, а споживання трафіку – безлімітним.

Засоби VPN в браузері Opera використовують 256-бітове шифрування. Щоб активувати відповідну систему, необхідно клікнути меню «O», вибрати пункт «Налаштування» і включити безкоштовний VPN. Після цього в адресному рядку браузера з’явиться іконка, в якій користувач може бачити і змінювати своє місце розташування, дізнаватися чи відображається його IP і переглядати, скільки даних було передано через сервери VPN.

Серед основних можливостей VPN-інструменту можна виділити наступні функції:

- Приховати IP-адреса – браузер замінить IP-адреса користувача на віртуальний IP-адреса, щоб було складніше встановити його місце розташування і визначити комп’ютер. Завдяки цьому, користувачі можуть анонімно виходити в Інтернет;
- Розблокувати файрвол і веб-сайти – в багатьох країнах, а також досить часто в школах і офісах блокують онлайн-сервіси відеострімінга, соціальні мережі та інші сервіси. Використовуючи VPN, можна отримати доступ до свого улюбленого контенту, де б не перебував користувач;
- Безпека в громадському Wi-Fi – кожен раз, підключаючись до публічного Wi-Fi, користувач стає вразливим для потенційних зловмисників, які можуть досить легко отримати доступ до персональних даних. Завдяки VPN, значно підвищується рівень захищеності персональної інформації.

У ПК-версії браузера Opera для розробників можна вибрати одну з трьох віртуальних локацій: США, Канада і Німеччина. У стабільній версії браузера буде додано більше варіантів можливого розташування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua