Встановлено новий рекорд швидкості передачі даних в мережах 4G-мережі в будівлі


Встановлено новий рекорд швидкості передачі даних в мережах 4G-мережі в будівлі

Компанія Huawei і сінгапурський телекомунікаційний оператор StarHub оголосили про досягнення нового рекорду швидкості передачі даних в мобільній мережі 4G всередині будівлі.

Повідомляється, що під час випробувань була показана пропускна здатність на рівні 1 Гбіт / с. Нове вдосконалене рішення 4G / LTE-Advanced уміщається в одній базі для малих сот розміром не більше стопки аркушів паперу A4. Устаткування працює на частоті оператора StarHub 55 МГц в діапазонах 1800 МГц, 2100 МГц і 2600 МГц.

Для отримання гигабитного результату був задіяний ряд технологічних досягнень в області радіоінтерфейсу для малих сот: квадратурна амплітудна модуляція-256, трьохкомпонентності агрегування несучої і розподіленийбагатоканальний вхід – багатоканальний вихід (Distributed Multiple Input Multiple Output).

Зараз проводяться комерційні випробування рішення. Компанія StarHub намір приступити до його впровадження, коли відповідні моделі смартфонів з’являться на ринку.

«Безперервний розвиток технологій мобільних мереж відкриває великі можливості для розширення спектра послуг шляхом установки додатків на інтелектуальних пристроях. Цифрові мережі для покриття зв’язком усередині будівель стають такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як водопровід і електрика», – заявили представники Huawei.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua