ООН може схвалити автоматичне управління в автомобілях у 2017 році


ООН може схвалити автоматичне управління в автомобілях у 2017 році

Організація Об’єднаних Націй (ООН), за повідомленнями мережевих джерел, може затвердити нові правила використання автомобільних систем автопілотувания вже в лютому 2017 року.

Мова йде про можливості застосування засобів самокерування при русі по магістралях на швидкостях понад 10 км/год. Передбачається, що необхідні вимоги до безпеки будуть визначені для п’яти категорій транспортних засобів — A (мікроавтомобілі), B (малі автомобілі), C (європейський «середній клас»), D (великі сімейні автомобілі) і E («бізнес-клас»).

При цьому можливість постійного руху в самокерованому режимі спочатку, мабуть, буде дозволена тільки для автомобілів Е-класу. Вони зможуть самостійно рухатися по магістралях, покладаючись на такі системи, як засоби контролю і утримання смуги руху, а також адаптивний круїз-контроль

Потрібно зазначити, що комплексні системи автопілотування розробляють всі найбільші автовиробники. Очікується, що самокеровані машини не тільки дозволять поліпшити якість життя людей, які зможуть використовувати час у поїздках для себе, але і допоможуть підвищити безпеку руху, а також скоротити витрату пального, поліпшити пропускну спроможність доріг і відкрити нові шляхи планування транспортної інфраструктури.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua