Сканер відбитків пальців буде в 2 млрд смартфонів


Сканер відбитків пальців буде в 2 млрд смартфонів

Експерти дослідницької компанії ABI Research прогнозують, що до 2021 року світовий ринок біометрії досягне понад $30 млрд.

Розвиток біометричних технологій стимулюватиме зростання ринку споживчої електроніки, зокрема смартфонів. Вже сьогодні виробники цих гаджетів впроваджують у них сенсори відбитків пальців. А через 5 років кількість телефонів зі сканером досягне 2 млрд.

«Споживачі все частіше довіряють біометричній аутентифікації, сподіваючись отримати безпеку, зручність і персоналізацію», — говорить Дімітріос Павлакіс, аналітик компанії ABI Research.

На сьогоднішній день на ринку біометрії домінують Північна Америка і Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Втім, експерти очікують, що Латинська Америка і Близький Схід можуть також досягти успіху в реалізації біометричних рішень.

Компанії, які зацікавлені у біометричних технологіях, ведуть агресивну політику на ринку. Крім смартфонів вони намагаються впровадити сканери відбитків у різні USB-пристрої і платіжні картки. Крім відбитків пальців для ідентифікації власників смартфонів використовують райдужну оболонку і розпізнавання облич.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Сканер відбитків пальців буде в 2 млрд смартфонів» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua