7723
Пинзеник заявив про реальні втрати податкових надходжень
— Казна та Політика
У січні-лютому 2016 року надходження єдиного соціального внеску (ЄСВ) в порівнянні з аналогічним періодом минулого року впали на 23,3%.
Однак це тільки половина правди.
Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-міністр фінансів України, народний депутат (БПП) Віктор Пинзеник.
“Тому що мова йде тільки про абсолютний розмір, а треба враховувати і динаміку зміни номінальної заробітної плати, тобто бази, до якої нараховується єдиний соціальний внесок. За доступними на даний момент даними, середня заробітна плата січня була вище показника за січень 2015 року на 26, 3%. Неважко оцінити, що реальна втрата ЄСВ становить 40% “, – зазначив Пинзеник.
Екс-міністр фінансів підкреслив, що українці є свідками наростаючих проблем з Пенсійним фондом, “коли податкові рішення не супроводжуються адекватними діями щодо збалансування ПФУ”.
За матеріалами: Обозреватель
Поділитися новиною
Також за темою
Настрої бізнесу погіршилися: половина підприємств незадоволені фінансовим станом
Держава сплачуватиме ЄСВ за громадян, які перебувають у полоні
У 2026 році в Україні запустять електронний чек для покупок
Понад пів мільярда гривень зекономили військові за рік роботи програми «Плюси»
Оновлено механізми реалізації Плану України в межах Ukraine Facility: що змінюється
У 2025 році Україна залучила $52,4 млрд зовнішнього фінансування: найбільші донори

