Пропозиція націоналізувати АТБ є негативним сигналом для бізнесу, - ЄБА


Пропозиція націоналізувати АТБ є негативним сигналом для бізнесу, - ЄБА

Зареєстрований у Верховній раді законопроект “Про націоналізацію майна торговельної мережі “АТБ” є негативним сигналом для бізнесу та інвестиційної привабливості України, вважає виконавчий директор Європейської бізнес-асоціації Ганна Дерев’янко.

“Не функція парламенту приймати такого роду закони”, – заявила вона.

Дерев’янко застерігає народних депутатів, що націоналізація мережі АТБ може зіграти поганий жарт і негарну послугу Україні. “Тому потрібно бути дуже відповідальними за рішення, які ти вживаєш. Тим більше, якщо ти – народний депутат”, – зазначила вона.

У Європейській бізнес асоціації вважають, що Україні потрібно навчитися продукувати більше позитивних новин. “На даний момент в рамках бізнес суспільства, яке я представляю, ми все більше і більше схиляємося до думки, що треба більше давати позитивних сигналів зовні, більше позитивних сигналів в середині країни, щоб таким чином відновлювати потихеньку довіру до державних інституцій та довіру до нашої держави. Тому що інакше ми будемо захлинатися цими негативним новинами і ніколи не зможемо вибратися з цієї ями і з цього болота “, – сказала Ганна Дерев’янко.

Нагадаємо, в парламенті зареєстровано законопроект №2689 “Про націоналізацію майна торговельній мережі АТБ”. Під документом підписалися п’ять депутатів від “Радикальної партії” (Олег Ляшко, Дмитро Лінько, Артем Вітко, Оксана Корчинська, Андрій Лозовий), троє від “Народного фронту” (Тетяна Чорновол, Юрій Тимошенко та Михайло Гаврилюк), двоє від “Батьківщини” ( Ігор Луценко та Сергій Євтушок), по одному від “Блоку Петра Порошенка” (Сергій Тригубенко) і “Самопомочі” (Семен Семенченко), і троє позафракційних (Володимир Парасюк, Ірина Суслова, Андрій Іллєнко).

Втім, пізніше частина народних депутатів відкликала свої підписи під цим законопроектом.

АТБ – найбільша в Україні торгова мережа. Налічує понад 670 магазинів у 16 ​​областях країни. Більше 100 магазинів націоналізовані самопроголошеними ДНР і ЛНР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua